20 Mart 2012 Salı

Aşık olduğum parfümler

Armani Code
Bu parfümü uzun bir zaman önce, deniz kenarında miss gibi kokması sonucu tanıdım. Kuzenim kullanmaya başlamış; sabah sürdüğü parfüm, denize girip çıkmış olmasına rağmen inanılmaz güzel kokuyordu.

Photobucket


Daha sonra bende kullanmaya başladım. Çalıştığım firmada, en az 10 kişi sayemde bu parfümü aldı :) Çalışanların   hemen hepsi ne kullandığımı soruyorlardı. Kalıcılık ten uyumuna göre kişiden kişiye değişir görüşündeyim ama bu parfüm gerçekten başarılı. Tabiki kofre halinde kullanılarak daha uzun süre miss gibi kokmak mümkün :)

Chopard Wish

Photobucket


Her kokunun hafızada bir iz bıraktığını düşünüyorum. Wish de öyle...
Bir bankanın üst katına çıkmıştım ve inanılmaz güzel, hafif bir oryantal koku sarmıştı her yanı. İlk başta oda parfümü heralde diye düşünmüştüm :) çünkü buram buram kokuyordu. Arkadaşımın masasına gittiğimde bu mükemmel kokunun ondan geldiğini anladım ve wishle böylelikle tanıştım.
Bana göre gerçekten farklı ve etkileyici bir koku. Herkes gibi kokmak istemiyorum diyenler için biçilmiş kaftan =)

Gucci by Gucci

Photobucket


Bu parfümün bir hikayesi yok gördüm kokladım ve çok beğendim :)
Yİne farklı biraz çiçeksi şiphe kokuları sevenler için harika bir parfüm. Bana göre Yaz günleri için pek uygun olmasada yaz geceleri için çok şık bir koku.


Calvin Klein euphoria


Photobucket

Yine oryantal havalarda gizemli bir koku :)  Eğer hafif oryantal, çiçeksi vanilya kokularını seviyorsanız kesinlikle mutlu edebilecek bir parfüm bu. Yaz, kış kullanıma uygun olduğunu düşünüyorum. 

Ben parfümü, kokuları çok seviyorum. Bu konuda sayısız parfüm hafızam var diyebilirim :) ve son olarak; Yüzünüz unutulabilir ama kokunuz asla .)


Hiç yorum yok: